У току обиљежавања Дјечије недеље која се ове године одвија под слоганом „Важно је
бити дијете, безбрижно и срећно“, специјални педагог Центра Никола Дробњак одржао је
у СШЦ „Петар Кочић“, ТШЦ Каракај, ОШ Ораовац, Крижевићи и Челопек, предавање за
ученике на тему: ” Вршњачко насиље са акцентом на електронско насиље” , али и едукативно предавање за родитеље на тему: „Међугенерацијско разумијевање“.


Takoђе, током Дјечије недеље, поред организованих радионица, стручни радници Центра посјетили су и најмлађе штићенике који се налазе у хранитељским породицама и том приликом им уручили скромне поклоне.
